Rexva XH-W3001 Dijital Termostatlı Halı Altı Karbon Film Isıtıcı 160 x 300

Orijinal fiyat: 2,727.00 ₺.Şu andaki fiyat: 2,007.00 ₺.

Banka Havalesinde %4 İndirim Uygulanır.

Kargo Ücreti : Ürünü Sepete Ekleyip Ödemeye Tıklayınız

Sağda Gönderim Ücreti Altında Mağaza Ödemeli Fiyatı Çıkmaktadır

Bu Ürünü Paylaşabilirsiniz

Rexva XH-W3001 Dijital Termostatlı Halı Altı Karbon Film Isıtıcı 160 x 300

Rexva karbon ısıtıcı 160 x 300 cm Karbon ısıtıcı film müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimizin sanal mağazası

Gazi Kuluçka yeni bir kampanya 160 x 300 cm ölçüsünde kablo çıkışı yapılı Ve çok kolay bağlantı yapabileceğiniz veya ek atarak uzatacağınız şekilde gönderilmektedir.

Ürün Bilgileri 220 V  1440 W Gücünde Çalışmaktadır

Akvaryum,kuluçka,civciv büyütme,kuş yetiştirme,kedi ve köpek kulübelerinde ,doğalgazın olmadığı yerlerde Halı Altı ve benzeri kullanım alanları dahilinde bire bir üründür düşük enerji sarfiyatlı malzeme · bütün ısıtma yüzeylerinde aynı sıcaklık aynı homojen ısı dağılımı. · esnek ve dayanıklı. · 1mm ‘den daha ince. · opsiyonel termostat kontrolü ile son derece ekonomiktir. 0-40 0 c ye kadar ısı kontrolü · tesis ve işletme maliyetleri eski ısıtma sistemlerinden daha ekonomiktir. · doğalgazın olmadığı yerlerde en ekonomik ısıtma yöntemidir. · mekanın diğer sistemler gibi bazı yerleri sıcak bazı yerleri soğuk olmaz. · rexva film üzerindeki sıcaklık ortalama 40-50’c dir. · taban sensörleri sayesinde istenilen ısıda sabitlenebilir. · kolay ve hızlı montaj. · en yüksek konfor · ses yok, toz yok · bakım, temizlik, tamir yok · sadece ısıtmaz sağlığa da yararlıdır. · arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez. Elektrik yakımı 1 saat çalışma dahilince 0.03 tl elektrik tüketmektedir. Farklı ölçüler için lütfen iletişime geçiniz.

DİJİTAL TERMOSTAT SAYESİNDE ÜRÜNÜN AŞIRI ISINMASINI ENGELLEYİP GÜVENLE ISINABİLECEKSİNİZ. BETON FAYANS VS. ZEMİNLER İÇİN KEÇE TAVSİYE EDİYORUZ.

Marka

Gazi Kuluçka

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

//
Takıldığınız Konularda Bize Ulaşabilirsiniz.
WhatsApp İletişim Online