Isıtma Sistemleri tüketiciler nelere dikkat etmeli?

Karbon Isıtıcı Hakkında Kafanıza Takılan Tüm Sorular Ve Cevapları

Karbon Isıtıcıyı Halı Altına Kullanabilir miyiz ?

Bu Ürünleri Halı Altı Parke Altına Camilerde Halı Altına Kullanılmaktadır.

Köpek Kulübelerinde Duvardan Tarafa Monte Edilir Hayvan Üşüdüğü Zaman Dayanarak Isınmasını Sağlar.

Civciv Büyütme Kafeslerinde Duvardan Tarafa Monte Edilir Ürün Gübresi İle Pislenmemiş Olur Ve Civcivler Anne Sıcaklığı Verdiğinden Üşüdüğü zaman ürüne dayanarak ısınma ihtiyacını karşılamaktadır.

Akvaryum İçin Petshop’lar duvardan tarafa Köpük döşemesi Yaparak karbon ısıtıcıları montaj yapıp akvaryumları ısıtıcıya dayayıp sabit bir şekilde sistemlerini kurmuş olmaktalar Bu şekilde tüm ısıyı akvaryuma vermiş olur ve duvardan tarafı ısıtmasına gerek kalmamış olur.

Ürün Yüzeyine Su Dökülürse Elektirik Çarparmı ?

Ürün Pvc şeffaf kaplama olduğundan hiçbir sorun olmaz ürün yüzeyini silip kullanıma devam edebilirsiniz.

Sadece kablo bağlantı yerlerini çok fazla suya temas ettirmemeye çalışınız eğer bir temas durumu olursa fişi çekip temizleyip kuruladıktan sonra kullanıma devam edebilirsiniz.

Ürünü Nasıl Montaj Yapıcağım Büyük Geldi Kesilebilir mi ?

Bakır Hatlar Elektrik Dağıtım Hattıdır Siyah Hatlar ısı hattıdır.

Kenar Beyaz Şeffaf Bölgelerden yerlerden Duvara Kroşe Veya Çita Şeklinde çerçeve yapabilirsiniz . Bu Şekilde Duvar Kafeslere Montajını Yapabilirsiniz.

Karbon Film üzerinde Makasla İşaretli Hatlardan Kesip Ufaltabilirsiniz.

Misal Aldığınız ürün 80×100 bunu 25 -25 bölüp çoğaltabilir Kafeslerinize Monte Edebilirsiniz. Yada 50-50 Bölerek Ofis Ayak Altı Isıtıcı olacakta kullanabilirsiniz.

 

Üründen En iyi Isıyı Nasıl Alabilirim

Beton Zemine Döşediğinizde ürün zemini ısıtmaya çalışır size sağlıklı ısı vermez.

Bu sebepten Rulo Keçe – Zemine Köpük Veya Parke altı keçe İle Kaplama Yapıldığında Parke Üzerinde Halı Altına Uyguladığınızda Tüm Isıyı Devamlı Siz Almış Olursunuz.

Ürün Tüketimi Nedir Ortamımı Isıtır mı ?

Tamamen Size Ortamınıza Aldığınız Ürüne Bağlı Bir Durumdur.

Size : Direk Ucuz olanı değil termostatlı modelleri kaliteli modelleri seçmeniz. Yalıtım Malzemesinden Kaçmamanız 1 Seferlik Yatırımla yıllarca verim ve fazla faturaları engellemenizi sağlar.

Ortamınız : İzolasyonlu Bir Ortam ise Günlük Yakıt Yarıya Düşer İzolasyonlu Isı Kaybı Olan Bir Ortam ise ne takarsanız takın Isı uçar gider. Bu Sebepten İlk olarak elektrikten düşük maliyet istiyorsanız izolasyon sağlamanız gerekir.

Aldığınız Ürün : Termostatlı Ürün Aldıysanız Isıyı Bulduğu Zaman Kapanır Bu Şekilde Günlük Yakıtınız 1000 w lık bir ürün Kullanıyorsanız 500w a düşecek demektir. bu sebepten direk elektrik yerine kontrol cihazlarına verdiğiniz para her zaman size geri fazlasıyla dönecektir

Aldığım Ürün Ne Yakar Günlük Elektirik Giderim Nedir ?

Bu Ürünler 2000 w UFO’lara ısıtıcılara nazaran 6 m kare halı altı döşediğinizde 1400 w Tüketir İzolasyon Ve Termostatla Kullandığınızda Yarıya Düşürür Komple Odanızı Isıtmaya Yardımcı Olur .

Yani bu ısıtıcıları hesaplarken odanızdaki kullanıma bakacaksınız çoğunluk kapanıyorsa tüm gün değil yarım gün olarak hesaplama yapmanız gerekir bu durumda UFO’lara Isıtıcılara nazaran daha düşük elektrik sarfiyatı sağlamış olursunuz

> Elektrik Tüketimi Hesaplama Aracı <

Bu Sayfaya Giriniz Ve Almak İstediğiniz Ürünümüzün Alt Açıklama kısmında yazan W değerini yazarak günlük ne kadar yazar sorunuza cevap alabilirsiniz.

Ürün Masa Sandalye Altında Zarar Görürmü ?

Bu Ürünleri Koltuk Altı Masa Altı Gibi Kullanılmayan Alanlara Kadar Döşeme Yapmanıza Gerek Yoktur Döşemek İsterseniz Parka Altında Döşeme Yaparak Ürüne Zarar Vermeden Kullanmış Olursunuz.

Açık alanda bir koltuk sandalye ayağı tatbiki normal bir zemine bile zarar verirken bu ürünlerde verir bu sebepten ezici malzemelerden ürünü ezmekten katlamadan düz bir zeminde uzun yıllarca kullanabilirsiniz.

Camilerde Bile Klimadan Az yaktığından direk ısı vücuda Verdiğinden temizlik  ve bakım gerektirmeyen ürün olduğundan camilerde uzun yıllarca bu ürünler kullanılmaktadır.

Kış Bitince Kaldırmak İsiyorum Nasıl Muhafaza Ederim ?

Ürünü Rulo Gibi Sardığınız zaman ezilmeyecek şekilde bir alanda muhafaza edebilirsiniz. Havalar soğuduğu çalıştırmak istediğiniz zaman ruloyu ezmeden açarak aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Duvara Monte ettiyseniz duvarda tadilat boya işiniz  veya taşınma gereği varsa vida çivi vurduğunuz kenar şeffaf yerleri söküp işleminizi veya yeni yerine aynı şekilde uygulama yaparak kullanabileceğiniz bir üründür.

Sauna Model nedir halı altına kullanılırmı neden diğerlerinden farklı ?

Sauna Modelimiz Aynı Şekilde Termostat İle Halı Altında Kullanabilirsiniz Kombi Peteklerini ısıtmada , akvaryum ısıtmada , Kulubelere . Kafeslere Uygulanabilir.

Daha Kaliteli Model Olduğundan Isıtması Yüksek Olduğundan Saunalarda montaj yapılmaktadır.

Aldığım Veya Almak İstediğim Ürün Ne Kadar Alanı Isıtır .???

Sorduğunuz Ürün Ölçüsü ne ise o kadar alanı ısıtır küçük bir parçadan oda ısıtması beklemeniz doğru olmaz. 

Misal bir ufak alanınız var ona soruyorsunuz ortada boşta kalan alan ölçüsü ne ise o boyutta aldığınızda o alanı ısıtır.

Bir Evin Ortasındaki 4 -5 -6 m Kare halı var komple onun altına uygun olanı aldığınızda evinizi ısıtır.

Karbon Isıtıcı Hakkında Kafanıza Takılan Tüm Sorular Ve Cevapları” te bir düşünce

  • Gazi Kuluçka diyor ki:

   Sauna Yazan Modellerimiz Uygulanabilir Efendim Duvardan Tarafa Köpük Döşerseniz Bu Ürününde Peteğe Döşediğinizde Tüm Isıyı Peteğe Vermiş Olur Bu Sayede Duvarı Isıtmaya Çalışmaz…

  • Niyazi Dalgıç diyor ki:

   Slmlar benim sevda papağanı üretimhanem var üretimhane 9 metrekare burayı en fazla 29 derece ısıtmak için hangi boy almam gerekir otomatik termostat takılı olarak gönderiyor musunuz

 1. mustafa diyor ki:

  Karbon ısıtıcı film ile kablo bağlantısını nasıl yapıyorsunuz lehimliyor musunuz ? Montaj elemanları sitenizde bulamadım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir