Manuel Termostatlı Zemin Halı Ayak Altı Karbon Isıtıcı Film 200 x 240

Orijinal fiyat: 2,628.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,956.00 ₺.

Banka Havalesinde %4 İndirim Uygulanır.

Kargo Ücreti : Ürünü Sepete Ekleyip Ödemeye Tıklayınız

Sağda Gönderim Ücreti Altında Mağaza Ödemeli Fiyatı Çıkmaktadır

Bu Ürünü Paylaşabilirsiniz

 Manuel Termostatlı Zemin Halı Ayak Altı Karbon Isıtıcı Film 200 x 240

Rexva karbon ısıtıcı 200 x 240 cm Karbon ısıtıcı film müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimizin sanal mağazası

Gazi Kuluçka yeni bir kampanya 200 x 240 cm ölçüsünde kablo çıkışı yapılı Ve çok kolay bağlantı yapabileceğiniz veya ek atarak uzatacağınız şekilde gönderebilmektedir

Ürün Bilgileri 220 V  1440 W Gücünde Çalışmaktadır

Akvaryum,kuluçka,civciv büyütme,kuş yetiştirme,kedi ve köpek kulübelerinde ,doğalgazın olmadığı yerlerde Halı Altı ve benzeri kullanım alanları dahilinde bire bir üründür düşük enerji sarfiyatlı malzeme · bütün ısıtma yüzeylerinde aynı sıcaklık aynı homojen ısı dağılımı. · esnek ve dayanıklı. · 1mm ‘den daha ince. · opsiyonel termostat kontrolü ile son derece ekonomiktir. 0-40 0 c ye kadar ısı kontrolü · tesis ve işletme maliyetleri eski ısıtma sistemlerinden daha ekonomiktir. · doğalgazın olmadığı yerlerde en ekonomik ısıtma yöntemidir. · mekanın diğer sistemler gibi bazı yerleri sıcak bazı yerleri soğuk olmaz. · rexva film üzerindeki sıcaklık ortalama 40-50’c dir. · taban sensörleri sayesinde istenilen ısıda sabitlenebilir. · kolay ve hızlı montaj. · en yüksek konfor · ses yok, toz yok · bakım, temizlik, tamir yok · sadece ısıtmaz sağlığa da yararlıdır. · arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez. Farklı ölçüler için lütfen iletişime geçiniz.

KUTULU GAZLI TERMOSTAT SAYESİNDE ÜRÜNÜN AŞIRI ISINMASINI ENGELLEYİP GÜVENLE ISINABİLECEKSİNİZ. BETON FAYANS VS. ZEMİNLER İÇİN KEÇE TAVSİYE EDİYORUZ.

Marka

Gazi Kuluçka

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

//
Takıldığınız Konularda Bize Ulaşabilirsiniz.
WhatsApp İletişim Online