Seramik Isıtıcı Lamba 75 Watt

50.00 

19 adet stokta

Bu Ürünü Paylaşabilirsiniz

Seramik ısıtıcı lamba kullanım alanları, yaşam alnı oda banyo, solucan, sürüngen iguana ısıtıcı, civciv ısıtıcı, tavuk kümesleri, kuluçkadan yeni çıkmış civcivler için kullanılması ideal az elektrik sarfiyatı ile çok ısı veren lambadır, civcivler en az 21 günlük olana kadar suni ısıtma ile kontrol edilmelidir. Aynı zamanda çok soguk havalarda tavuk kümeslerinizde ısıtma sistemi olarak kullanabileceginiz en az elektrik sarfiyatı ile, en yüksek ısı veren seramik ısıtıcı lamba kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ürün: 220 volt 75 watt

Mevsim şarlarına göre değişmekle birlikte 2 m2 alanı rahatlıkla ısıtabilen civcivlerin sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olan ısıtıcı seramik lamba en ideal ısıtma yöntemleri arasındadır. seramik lamba ışık saçmaz sadece ısı verir bu durum tavuk yada civcivler için avantajdır rahat uyuyabilirler, ışık altında rahat uyuyamazlar.

Civciv Kafesi Isıtmanın Önemi

Kuluçkadan çıkan civcivler çok hassas olurlar ilk günlerde soguk alıp üşüyen civciv ertesi gün halsizleşebilir, halsizleşen civcivi hayata döndürmek çok zordur önceden önlemi alınmalı gereken şartlar yerine getirilmelidir aksi halde civcivler ölür gider.

Kuluçka makinasından çıkan civcivlerin kurumasını bekleyin, en az 6 saat sonra kurudurklarını göreceksiniz toplu bir şekilde yumurtadan çıkan kurumuş civcivleri önceden hazırladıgınız civciv kafesine aktarın civciv kafesinin ısısı ilk hafta 33 35 derece olamlı, civcivleri kuluçka makinasından çıkarmadan önce mutlaka civciv koyacagınız kafesi kontrol etmelisiniz herhangi bir sorun yoksa artık civcivleri kafeslerine aktarabilirsiniz, ilk hafta 33 ile 35 derece olan ısı  2. Hafta 2 derece düşürün yani 33 derece ile 31 derece arası olaması idealdir, 3.hafta yine 2 derece düşürerek 31 derece ile 29 derece arası sabit tutmalıyız, civcivler artık mevsim şartlarına göre 3 hafta bahceye salınabilir kış aylarında 6 haftalık olana kadar ısıtıcı lamba ile ısıyı kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Saat 13.00 öncesi alınan şiparişler adınıza faturalı taşıma sigortalı nakliye esnasında zarar görmemesi adına sağlam paketlenmiş olarak kargolanır. Bizi tercih eden müşterilerimize şimdiden teşekkür eder iyi alışverişler dileriz diğer ürünlerimizi incelemek için TIKLAYIN lütfen

Marka

Gazi Kuluçka

watt

100W, 150W

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Seramik Isıtıcı Lamba 75 Watt” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Stok kodu: Gazi-036 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka: Gazi Kuluçka