Rexva Analog Termostatlı Karbon Isıtıcı 25 x 80 CM Bakır Kablolu 3 Adet Karbon

90.00 

Bu Ürünü Paylaşabilirsiniz

Rexva Analog Termostatlı Karbon Isıtıcı 25 x 80 CM Bakır Kablolu 3 Adet 1.Kalite

Kablolar Kaliteli Kordon Kablo Kullanılmaktadır

Piyasda Satış Yapan Firmalar 50 kuruşluk kablo kullanırken bizim kullandığımız 3 katı bakır taşıdığı için metre fiyatı 2 TL dir

Gazlı Termostatımız Isı Kaybını Önlemek İçin Kordon Isı Tutucu Sargılıdır Prob Kablosu Bu Sayede Daha İyi Verim Elde Edilmektedir

Gazlı Termostat 3 Kalite Kutuya Değil Vidalı Isıya Yanmaya Dayanıklı Kutuya Yerleştirilmektedir

Ürün Alırken Al Sat Değil Kuluçka Ve Isıtmada En İyi Verimi Sağlama Peşindeyiz Gazi Kuluçka Olarak İyi Alışverişler Dileriz

Farklı Kullanım Alanları

Rexva Analog Termostatlı Karbon Isıtıcı genel olarak halı altında kullanılabilme özelliğine sahip olsa da taşınabilir özelliği sayesinde her ortamda ve her odada kullanıma elverişlidir.

Düşük Enerji ile Yüksek Isıtma Özelliği

Düşük enerji tüketerek verimli bir performans sergileyen termostatlı karbon ısıtıcı, tüm odanın ısınmasını sağlayan bir performans gösterir.

Ekonomik Isıtma

Bir saatte ortalama 1 kwh elektrik tüketen Rexva Analog Termostatlı Karbon Isıtıcı elektrik faturalarında yüksek rakamların görünmesi engeller. Aynı zamanda tesis ve işletmelerde kullanımında eski ısıtma sistemlerinden daha ekonomik bir kullanıma sahiptir.

Ortam Isısını Koruma

Taban sensörleri ile istenilen sıcaklıkta sabitlenebilen karbon ısıtıcı, tüm yüzeylerde homojen ısı dağılımı gerçekleşir. Farklı konumlarda çalıştırılsa bile ısı ortalama 1,5 saat ısıyı aynı sıcaklıkta koruması avantajı ile ortan ısısını uzun süre boyunca korur.

Suya Dayanıklı Tasarım

Dayanıklı bir tasarıma sahip olan Analog Termostatlı Karbon Isıtıcı, su geçirmez bir malzeme ile yapılmış olup suya karşı dayanıklıdır. Arıza yapmayan yapısı herhangi bir kopmaya durumu ile de karşılaşılmaz.

Kolay Kurulum

Kolay bir şekilde istenilen ortama kurulabilen karbon ısıtıcı, güvenli bir şekilde ister halınızın altına ister kulakça yuvasına ister hayvan kulübelerinin içine ya da dışına sabitleyerek kullanıma müsaittir.

Marka

Gazi Kuluçka

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Rexva Analog Termostatlı Karbon Isıtıcı 25 x 80 CM Bakır Kablolu 3 Adet Karbon” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Stok kodu: GAZI016 Kategoriler: , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
GTIN: 733813338809
MPN: 0733813338809
Marka: Gazi Kuluçka