Kuluçka Makinesi Rezistansı 220 v 200 w 15 cm Rezistans Özel Reziztans

80.00 

Bu Ürünü Paylaşabilirsiniz

Kuluçka Makinesi Rezistansı 220v 200w Resistans 16 cm Genişliğinde Özel Üretim

Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı ile kuluçka makinesi içindeki ısıyı mükemmel şekilde sağlar. Gazi Kuluçka Makineleri yedek parça dükkanı sizlere her türlü parçaları el yapımı makineniz için sunmaktadır. Her türlü el yapımı ticari kuluçka makinası içine uyan Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı kuluçkalık malzemeler arasında en önemli olandır. Mevcut el yapımı kuluçka makinanız da Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı kullanabilirsiniz.

Lamba yerine mutlaka Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı kullanmalısınız.

Kuluçka makinelerini ısıtmak için lamba kullanmak ise ampuller çok çabuk patlar ve hızlı şekilde ısı değiştirir. Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı ucuz kuluçka makine yapımı için değerlendirebilirsiniz. Ekonomik kuluçka makinası yapmak istiyorum diyorsanız o zaman Gazi Kuluçka Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı kullanarak uygun fiyata hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı harici sayfamızda çok daha fazla kuluçka yedek parçalar mevcuttur.

Ticari kuluçka makinesi rezistansı özellikleri:
Voltaj: 220-240V / 200 Watt
Çapı: 15 cm
Sertifika: CE & ISO 9001:2008

Kuluçka Makinelerine uyumlu ısıtıcı rezistans

Ticari Kuluçka Makinesi Rezistansı el yapımı kuluçka makinesi için kullanmalısınız

Marka

Gazi Kuluçka

Kuluçka Makinesi Rezistansı 220 v 200 w 15 cm Rezistans Özel Reziztans için 2 değerlendirme

  1. Enes

    Kabin için tam ideal oldu ısıyı koruyor ve ısı kapandığında üzerindeki sıcaklık baya tutuyor kabini sürekli çalışmasına gerek kalmadı teşekkürler…

    • gazikulucka (mağaza yöneticisi)

      Merhabalar Siparişinizden Memnun Kalmanıza Sevindik Herhangi Bir Sıkıntıda Whatsapp Destek Hattımızdan 7/24 Ulaşa Bilirsiniz.

  2. Yılmaz Yıldırım (doğrulanmış kullanıcı)

Değerlendirme yap

Stok kodu: GAZI010 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
GTIN:733813338755
MPN: 733813338755
Marka: Gazi Kuluçka